Kamelya Çadırları

  • Açıklama
  • Size Guide
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Kamelya Çadırları

Sizlere sunduğumuz kaliteli ve ekonomik Kamelya çadırı modelleri ile kendinize ve sevdiklerinize acil durumlarda, stand kiralamada, ekonomik depolama, kermes vb gibi kapalı alan ihtiyacında, ve doğal afetlerde gerekli korumayı sağlayabilirsiniz.

Kamelya Çadırları Nedir?
Ülkemiz aktif fay hatları üzerinde yer alan, konumu gereği iklimsel pek çok doğal afetin etkisinde olan bir ülkedir. Dolayısıyla, meydana gelmesi olası olan afetler sonrasında çadırlarla insanların barınacağı alanlar yaratmak çok önemlidir. Afet çadırı olarak da bilinen Kamelya çadırı pek çok alanda kullanabileceğiniz çadır modellerimizdir ve sizlere pek çok model ile sunulmaktadır.

Kamelya Çadırları Kullanım Alanları
Dediğimiz gibi sizlere sunduğumuz Kamelya çadırlarını pek çok alanda pek çok amaçla kullanabilirsiniz. Örneğin Kamelya çadırlarını revir amaçlı kullanabileceğiniz gibi yemekhane olarak da, okul ya da hastane olarak da kullanabilirsiniz. Yine afetler sonrası barınma amacıyla da afet destek kitinizde ürünlerimize yer verebilirsiniz.

Kamelya Çadırları Özellikleri
Kamelya çadırlarımızın özellikleri şu şekildedir:
• Ekonomiktir.
• İklim koşulları göz önünde bulundurularak uygun materyallerden üretilmektedir.
• Dayanıklı ve çevre koşullarının kolayca yıpratamayacağı ürünlerdir.
• İstediğiniz ebatta seçebileceğiniz Kamelya çadırı modelleri sizlere sunulmaktadır.
• Kolayca kurabileceğiniz pratik ürünlerdir.
• Pek çok amaçla pek çok alanda kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Kamelya Çadırları Nasıl Üretilmektedir?
Yapısı bakımından basit bir imalata sahip olan Kızılay çadırları genel olarak dört direğin arasına çeşitli açılarla yerleştirilen çadır materyallerinin bir araya getirilmesi ile oluşmaktadır. İmalatının basit olmasının nedeni, olası afetler sonrası kurulumunun basit olmasını sağlamaktır.

Kamelya Çadırları Fiyatlarımız
Sizlere sunduğumuz Kızılay çadırı ürünlerimiz arasından istediğiniz ebat ve modelde olan ürünü tercih edebilirsiniz. Oldukça ekonomik Kamelya çadırı fiyatları ile size sunduğumuz Kızılay çadırı ürünlerimizle olası afetlere karşı tedbir alabilir; kendinizi, sevdiklerinizi ve yakınlarınızı koruyacak alanlar oluşturma için gerekli önlemi alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Kamelya Çadırları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Call Now ButtonDokun Ara