Körüklü Tente Fiyatları

  • Açıklama
  • Size Guide
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü Tente hafif konstrüksiyonlu ve hafif brandaların kullanıldığı tente tipidir. Bu tentelerin en büyük özelliği çabuk kurulabilir ve bombeli olarak açılabilir olmasıdır. Ve bunun içinde en önemli tercih sebebidir.

Kullanım alanları olarak dış mekanlarda yaz aylarında kullanılacağı gibi, mağaza ve fuar içerisinde stantların bulunduğu ya da çeşitli etkinliklerin düzenlendiği kapalı alanlarda da kullanılabilir. Her türlü etkinlikte tanıtım, iletişim, kafeterya, danışma, alışveriş amaçlı kullanılabilir çadırlardır. Bir diğer deyimle tak sök kullanımla hızlı imalat ve hızlı montaj hedef alınmış ekonomik uygun tente modelleridir. Tabi bu tentelerde  hafif demir iskelet kullanıldığı için bu tenteler hafif yapıda olup hafif kaplama ve brandalar ile uyumlu tentelerdir.

Tentelerin amaçlanan düzeyde hedef kullanıcılara ulaşabilmesi için körüklü tentelerin  kullanımı şart haline gelmiştir. Promosyon tenteleri  gören müşterilerin aklında promosyonculara karşı oluşan düşünceleri bu tenteler sayesinde kırılır hale gelmiştir. Kullanılan malzemeleri hafif ve kaliteli olmakla beraber dış etken ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Sert koşullara karşı dayanıklı olmaları tercih sebeplerinin bir kat daha artmasına neden olmuştur.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tenteler kurulumu sırasında mekan ve yerin eğim durumuna bakılıp ona göre hangi türde olacağına seçilip karar verilmesi önemlidir.

Bu tentelerin kullanılan malzeme olarak branda ile imal edilir ve branda malzemesine dijital baskı uygulaması yapılabilir. Tabi bu çadırların birçok farklı çeşitleri mevcut olup kullanıcıların isteklerine göre temin ve imal işlemi yapılabilir bu alanda dilerseniz doğrudan www.cadirdunyasi.com web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri ile beraber firmamıza ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Körüklü Tente Fiyatları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Call Now ButtonDokun Ara