Mimari Çadır Fiyatları

  • Açıklama
  • Size Guide
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Mimari Çadır Fiyatları

Mimari Çadır Modellerinden çok pratik ve kolay kurulumu olmamasına rağmen, her türlü etkinlikte tanıtım, iletişim, kafeterya, danışma, alım satım amaçlı kullanılabilir çadırlardır. Bir diğer deyimle tak sök kullanımla hızlı imalat ve hızlı montaj hedef alınmış ekonomik uygun çadır modelleridir.

Tabi bu çadırlarda hafif demir (iskelet)kullanıldığı için bu çadırlar hafif yapıda olup hafif kaplama ve brandalar ile uyumlu çadırlardır. Mimari Çadırların ( Asma Germe Çadır ) en önemli özelliği hızlı ve kolay kurulum yapılmasıdır. Ve bunun içinde en önemli tercih sebebidir. Bu çadırların nakliye işlemleri de daha kolay olup daha az yer kaplar bunun içinde bu konuda büyük avantaj sağlamaktadır. Çoğu çadırlar dış mekanlar ve alanlarda da uygun olup kurulumu yapılır. Fakat mimari çadırlar fuar alanları gibi veya iç mekanlarda kullanım alanına uygundur. Bu çadırlar kullanım yeri ve alanına göre etrafı kapanabilir özelliktedir. Her türlü çadırda olduğu gibi bu çadırlarında kullanıldığı alana ve yere göre büyüklükleri farklılık gösterir.

Mimari Çadır Fiyatları

Mimari çadırlar açılır kapanır şekilde de olmaz. Ama genel de belirttiğimiz gibi tak sök çadırlar kullanılır. Çadırların kurulumu kolay oldukları için kişiler kendileri rahatlıkla kurabilir.

Bahçelerde her türlü ihtiyaçta kolayca kurulumu yapılıp kullanılabilir. Asma Germe Çadır diğer çadırlardan farklı olması ile birlikte iç dış mekanlarda kurulup kolayca söküm işlemi yapılıp yer değiştirilebilir. Kullanılan malzemeleri hafif ve kaliteli olmakla beraber dış etken ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Çadırların yer ve alana göre seçim yapılması için üreticiden bilgi ve Yarasa Tente ve Asma Germe Çadırlar ve diğer çadırlar hakkında bilgi ve kaynakları bu adresten alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Mimari Çadır Fiyatları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Call Now ButtonDokun Ara