Yarasa Tente

  • Açıklama
  • Size Guide
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Yarasa Tente

Yarasa Tenteler, sadece işletmeler tarafından ürün ve hizmet tanıtımları ve satışlarında değil, okulların çeşitli etkinliklerinde, belediyelerin sosyal sorumluluk ve toplumsal destek projelerinde, çeşitli sivil toplum öğütlerinin yardım organizasyonlarının düzenlenmesinde de kullanılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra kötü gün dostu da olan bu tenteler, çeşitli afetlerde evleri kullanılamaz duruma gelen kimselere sığınma alanı yaratmaktadır. Yarasa Tentelerin kullanım alanlarının bu genişliği maliyetinin az olması, fiyat / performans açısından değerlendirildiğinde son derece olumlu bir tablo çizmesine de bağlıdır. Yarasa Tentelerin bu saydığımız artılarının yanı sıra taşınabilir ve sökülüp sıfır maliyetle yeniden başka bir alanda kullanıma açılabilir olması da büyük etkendir.

Gezici iş yapan firmalar, sezonluk çalışan işverenler, panayırlarda sergi açan görsel sanat mensupları tarafından bu özelliği sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedirler. Üstelik söz konusu bu çadırlar kullanılmadıkları zamanlarda da saklanması ve bakımları kolaylıkla yapılan, ekstra maliyetler çıkarmayan ve büyük depolama alanlarına ihtiyaç duyulmayan sağlam ürünlerdir.

Yarasa Tente Fiyatları

Cadirdunyasi.com, uluslar arası standartta ürettiği tenteler ile, alıcılara kullanacakları alana uygun teknoloji ve donanıma sahip tenteyi seçmelerinden, kurulum ve bakımına kadar her süreçte nazik ilgi ve özverili tecrübesi ile destek olmakta ve yarasa tenteler ile bu çadırların kullanımı hakkında müşterilerini aydınlatmaktadır. Çadır sahibi olan müşterilerini satış sonrasında da yalnız bırakmayan cadirci.net, satış sonrası da aynı ilgi ve özveriyi müşterilerinden esirgememektedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Yarasa Tente” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Call Now ButtonDokun Ara