Yuvarlak Sabit Tente

  • Açıklama
  • Size Guide
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Yuvarlak Sabit Tente

Her sektörde ve alanda geniş yer bulan sabit tentelerin bu kadar çok rağbet görmesi, merdiven altı işletmelerin de iştahını kabartmış, tecrübesiz bu işletmelere inanan tüketici ise işlevsellik, sağlık ve dayanıklılığı gözden kaçırıp sadece düşük fiyat ve görünüşe kanmıştır. Tüketiciyi bilinçlendirmesi gereken asıl satıcıların bilinçsiz olması alıcıyı yanlış tercihler yapmaya itmiştir. Halbuki sabit tente satın alırken dikkat etmemiz gereken bir çok husus vardır.
Öncelikle bu tente modelinin hangi alanda kullanacağımıza dikkat etmeliyiz. Bu alana uygun kumaş yapısı, renk, iskelet yapısı, havalandırma tercih etmeliyiz. Genelde uzun zaman güneşe maruz kalan tente kumaşlarında solma meydana geldiği için en çok tercih edilen renk beyaza yada krem tonlarında renklerdir. Polyester kumaş tercih edilirse yada Avrupa ithal kumaş kullanılırsı solma en aza indirgenir. Eğer yemekhane, spor tesisi gibi sürekli insanları ağırlayacak bir yer için sabit tente tercih edilmişse iskelet yapısı muazzam olmalıdırzira bu tür tentelerin en önemli imalat aşaması demir iskeletidir. Restaurant ve benzeri mekanlarda sıklıkla rastladığımız bu tente modellerinde yemek yendiği ve çoğu zaman tente altında ve içerisinde yemek hazırlandığı için uygun bir havalandırma ile kurulmaktadırlar.

Yuvarlak Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ise boyuttur. İhtiyacımız olandan hem fazla hem de az boyutta alacağımız bir tente, çöpe atacağımız para demektir. Almayı planladığımız tentenin boyutunu hesaplarken, tente kuracağımız yerin de boyutunu hesaba katmalıyız.
Bütün bu hesaplamaları yaparken, bu konuda profesyonelliğe erişmiş bir firmaya ulaşmak ve firmanın tecrübesinden faydalanmak en mantıklısı olacaktır. Cadirdunyasi.com olarak tente sektörüne verdiği yılların tecrübesi ile bu konuda size en uygun desteği sağlayacaktır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Yuvarlak Sabit Tente” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Call Now ButtonDokun Ara